Musimy być świadomi wyglądu szyi, tak samo jak twarzy. Tym bardziej, że w rzeczywistości, dla wielu osób, obszar szyi to ten który jako pierwszy pokaże widoczne oznaki starzenia – a te jak można się domyślić nie wyglądają dobrze. Niestety, zmarszczki szyi są bardzo nieatrakcyjne i sprawią, że wygląda się na osobę dużo starszą niż jest się w rzeczywistości. Istnieje jednak sposób na to by sobie z nimi poradzić – pomoc pochodzi od najlepszych na rynku kremów przeciwzmarszczkowych.

Kremy przeciwzmarszczkowe dedykowane do zastosowania na szyi są w rzeczywistości nie różnią się bardzo od tych, które stosuje się na twarz. Ich głównym zadaniem tak samo jak tamtych jest to, aby usunąć drobne linie na twarzy i zmarszczki. Najwygodniej jest je stosować na noc: w ten sposób okolica szyi może być równocześnie regenerowana w momencie, gdy zapewniony jest je zasłużony odpoczynek. W celu uzyskania najlepszych i najszybszych wyników można również stosować krem na zmarszczki szyi na dzień (np. Richevon).

Jak wybrać najlepszy krem na zmarszczki szyi?

Jest kilka rzeczy do rozważenia. Trzeba przede wszystkim zrozumieć, że skóra na szyi jest tak samo wrażliwa jak skóra na twarzy. Oznacza to, że trzeba być równie ostrożnym przy stosowaniu dowolnego kremu na szyję. Zawsze najlepiej jest zdecydować się na krem przeciwzmarszczkowy, który nie zawiera żadnych agresywnych środków chemicznych lub składników, które potencjalnie mogą uszkodzić skórę w okolicy szyi. Jeśli zerknie się na swoje aktualne kosmetyki do twarzy można w nich zobaczyć składniki, takie jak:

  • parafina,
  • parabeny,
  • oleje mineralne,
  • substancje zapachowe.

Każda z nich może przynieść więcej szkody niż pożytku w aspekcie długoterminowym. Dlatego aby być bezpiecznym, należy używać tylko takiego kremu przeciwzmarszczkowego na szyję, który zawiera wszystkie naturalne składniki, które okazały się skuteczne i przynoszą odżywienie dla skóry i odmłodzenie. Jeżeli krem nie pomoże – sięgnij po nici!

Jakie składniki powinny być tymi, których szukasz?

  • Cynergy TK. Składnik ten jest najnowszym przełomem w branży anti-aging. Zawiera keratynę funkcjonalną, która jest najbliższa białkom znajdujący, się w naszej skórze. To jest jak dodanie warstwa cieczy do górnej części szyi, aby stymulować wzrost nowych komórek skóry. Wnika w nią głęboko i może skutecznie nawilżać i przyczyniać się do utrzymania wilgoci w tym samym czasie.
  • Nano-emulsja EQ10. Jeśli słyszałaś o wspaniałych zaletach koenzymu Q10, będziesz zaskoczona, że ta forma nano-emulsja jest jeszcze bardziej skuteczna, ponieważ łatwo wchłania się przez skórę. To może przyspieszyć produkcję kolagenu i elastyny dzięki czemu zmarszczki szyi mogą być usunięte w krótkim czasie.

Najlepszym krem przeciwzmarszczkowy do stosowania na szyję zawiera te składniki. Mimo, że te składniki są korzystne dla skóry indywidualnie to ich efekt synergiczny jest tym, czego szukasz. Te istotne składniki mogą dać największe korzyści właśnie w formie tej idealnej kompozycji.

Jeśli chcesz wyglądać najlepiej i jak najmłodziej – nie zaniedbuj troski o szyję. Teraz, gdy wiesz czego szukać w składzie takie kremu musisz zrobić research i kupić krem przeciwzmarszczkowy, który zapewni skórze najlepszą możliwą regenerację – taki odżywczy koktajl dla szyi kosztuje w granicach 80 – 120 zł. Najlepsze okazje cenowe można znaleźć oczywiście w sieci internetowej.

Bibliografia

1. Wojnowska D., Juszkiewicz-Borowiec M., Chodorowska G., Wpływ menopauzy na starzenie się skóry, 2006
2. Thornefeldt C., Cosmeceuticals containing herbs: fact, fiction and future, 2005

Oceń ten wpis.

Komentarze

  1. A czy moglibyście polecić jakiś krem przeciwzmarszczkowy, który zawiera te składniki? Bo nie mam czasu na taki research. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *