Jeśli myślisz o skorzystaniu z właściwości, jakie oferuje krem przeciwzmarszczkowy z kolagenem – warto przeczytać ten artykuł, zanim to zrobisz. Dowiesz się, dlaczego większość produktów takich jak krem na zmarszczki z kolagenem jest nieskuteczna i jak znaleźć te, które faktycznie mogą przynieść rezultaty.

Czy kremy z białkiem działają?

Najbardziej niefortunnym w tym wszystkim jest ogromne nieporozumienie związane z działaniem produktów, takich jak kolagenowy krem. Są pewne rzeczy, które powinni zrozumieć wszyscy konsumenci zanim sięgnąć po produkty tego typu zanim zdecydują się faktycznie w to wszystko zainwestować swoje pieniądze. Na przykład, krem przeciwzmarszczkowy z kolagenem (mowa tutaj o kremach, które faktycznie zawierają formę samego białka) są bardzo popularne wśród konsumentów, ale w rzeczywistości są bardzo nieskuteczne. Czemu? Ponieważ białko kolagenowe jest zbyt duże rozmiarowo, aby rzeczywiście mógł efektywnie przenikać przez zewnętrzne warstwy skóry. W rzeczywistości produkty te po prostu sprawiają, że warstwa białka pozostaje na skórze, dopóki nie zostanie zmyta podczas kąpieli lub pod prysznicem.

Marki produkujące takie wyroby do pielęgnacji skóry przekonują o wielkim znaczeniu kolagenu i elastyny, jeśli chodzi o utrzymanie skóry jak najdłużej w jej młodzieńczym wyglądzie. W rzeczywistości, wiedzą też, że również konsumenci rozumieją znaczenie tych składników dla pięknego wyglądu ich cery. Ale to, czego większość ludzi nie rozumie, to jest sam poprawny sposób tego w jaki sposób zwiększyć ilość tego ważnego białka w skórze. Domyślnie, krem przeciwzmarszczkowy z kolagenem brzmi jak coś, co będzie naprawdę skuteczne, dlatego wiele osób sięga po ten produkt. Szkoda, że spodziewanych wyników tak naprawdę się nie otrzymuje.

Zamiast tego, chodzi o to, by uzyskać krem kolagenowy, który rzeczywiście zawiera składniki, które:

  • stymulują produkcję kolagenu
  • wspierają naturalną produkcję kolagenu wewnątrz ciała.

Jeden z najlepszych sposobów, aby to to: uzyskanie kolagenu w kremie związanym ze składnikiem znanym jako CynergyTK.

Jeśli nie słyszeliście o CynergyTK to teraz jest na to czas. Jest to specjalny typ Bio-aktywnej keratyny (białko strukturalne bliskie skórze), który jest w stanie stymulować produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra pozostaje jędrna, elastyczna i napięta. Dodatkowy bonus to fakt, że elastyna chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, a nawet zatrzymuje znaczną biochemiczną ścieżkę, która prowadzi do stanu zapalnego.

Warto to zapamiętać, bowiem dzisiaj jest najwyższy czas, aby konsumenci rozumieli prawdę o tym jak działa krem przeciw zmarszczkom z kolagenem. Krem przeciw zmarszczkom z kolagenem został stworzony tylko w jednym celu: aby wykorzystać szum dezinformacji i nieporozumień wśród konsumentom,aby zrobić na tym ogromne zyski. Bowiem owszem kolagen jest najważniejszym białkiem strukturalnym w skórze. Utrzymuje swoją jędrność, młodość. Ale gdy się starzejesz, jest go mniej i pojawiają się zmarszczki i inne objawy starzenia. Dlatego zapamiętaj, że faktyczne białka kolagenu nie są w stanie być wchłonięte w skórę. Cząsteczki te są po prostu zbyt duże, aby przeniknąć przez pory skórę, to czego potrzebujemy to środków pozwalających na naturalne pobudzenie kolagenu.

Bibliografia

1. Dziezak J.D., Preservatives: antioxidants. The ultimate answer to oxidation, 1986
2. Park S.N., Skin aging and antioxidants, 1997
3. Kwak Y.J., Lee D.H., Kim N.M., Lee J.S., Screening and extraction condition of anti-skin aging elastase inhibitor from medicinal plants, 2005

Oceń ten wpis.

Komentarze

  1. „Jeden z najlepszych sposobów, aby to to: uzyskanie kolagenu w kremie związanym ze składnikiem znanym jako CynergyTK.”

    Nie wiedziałam o tym, dzięki! Teraz będę na to zwracać uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *