Wiele osób na całym świecie jest zmęczonych kremami na zmarszczki i cienie, które nie działają. To frustrujące, bowiem generuje wydawanie pieniędzy na produkty, które nie pomagają pozbyć się problemu. Jednak całe szczęście istnieje kilka składników, które faktycznie działają. Są one dobrym wskaźnikiem tego, na co zwrócić uwagę szukając takiego kremu.

Halyoxl

Pierwszy z składników, których warto szukać w kremach na zmarszczki i cienie pod oczami to Halyoxl. Ten składnik, które swoje działanie kieruje przede wszystkim na cienie pod oczami i sprawia, że znikną w ciągu kilku tygodni. W rzeczywistości, okazuje się że faktycznie ciemne obszary pod oczami dzięki stosowaniu tego kremu znikają o aż o 60%! Znajdziesz ten składnik w kremie bądź serum do oczu, wystarczy spojrzeć na to, co jest na etykiecie by taki składnik znaleźć.

Nawilżenie

Jeśli chodzi o redukcję zmarszczek wokół oczu, trzeba przede wszystkim dbać o to, by obszar wokół oczu był dobrze nawilżony. To na pewno pomoże zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny. Na szczęście, to nie jest tak trudne, jak może się wydawać. Istnieje wiele składników dostępnych w dzisiejszych kremach (np. Richevon), które zwiększą produkcję kolagenu i elastyny.
Oto dwa składniki, które tak dbają o skórę wokół oczu, że jest tam dużo mniej zmarszczek. Oba składniki są udowodnione klinicznie, jeśli chodzi o zmniejszenie widoczności zmarszczek.

  • Aktywny Miód Manuka
  • Cynergy TK

Oba składniki są w stanie zwiększyć produkcje kolagenu i elastyny. Aktywny Miód Manuka jest to specjalny rodzaj miodu, jaki można znaleźć w Nowej Zelandii i nawilża skórę i regeneruje – dzięki czemu można mieć zdecydowanie mniej zmarszczek. Jeśli to nie wystarczy, to ma dodatkowy bonus – jest pełen antyoksydantów, które chronią przed rakiem i sprawiają, że skóra wokół oczu jest dłużej młoda. Nie ma zbyt wielu kremów do oczu z aktywnym Miodem Manuka ale zaczynają się w coraz większej ilości produktów do pielęgnacji skóry, można z tego skorzystać.

Cynergy TK to sposób na pobudzenie produkcji keratyny do naprawy skóry i zapobiegania zmarszczek. Osoby, które miały okazję stosować kremy z tym składnikiem regularnie odnotowały 42% wzrost elastyczności skóry w ciągu zaledwie 18 dni. Oznacza to, że ich skóra w bardzo krótkim czasie została zregenerowana.

Wszyscy wiemy, że istnieje mnóstwo kremów na zmarszczki i cienie pod oczami w lokalnych sklepach, ale większość z nich jest nieprzydatna. Dlaczego nie spróbować różnych składników, które są sprawdzone, aby zredukować cienie i zmniejszyć zmarszczki? Zobacz ranking wg pieknojestwtobie.com

Krem na zmarszczki i cienie pod oczami – czy można zrobić samemu?

Jeśli chodzi o pozbycie się zmarszczek, istnieje wiele opcji do wyboru, jednak z punktu widzenia bezpieczeństwa, środki naturalne na zmarszczki zwykle wygrywają. Stosowanie domowych kremów przeciw zmarszczkom to opcja preferowana przez wielu ludzi, ponieważ jest to bardziej wygodne i efekty są zadowalające. Stąd, jeśli wolisz korzystać z naturalnego sposobu zarządzania problemami z zmarszczkami i cieniami pod oczami wiedz, że zrobienie naturalnego kremu na zmarszczki jest dobrym posunięciem. Pamiętaj, jednak że domowe kremy przeciwzmarszczkowe muszą zawierać składniki antyoksydacyjne, ponieważ wiadomo, że te hamują działania wolnych rodników. Oprócz przeciwutleniaczy, witaminy mogą również wspomóc pomóc proces gojenia i naprawę uszkodzonych tkanek skóry, zastępując je nowym, świeżym naskórkiem, dzięki któremu wygląda się o wiele młodziej.

Bibliografia

1. Dylewska – Grzelakowska J., Kosmetyka stosowana,1999
2. Raszeja-Kotelba B., Bohdanowicz D., Problemy dermatologiczne okresu starzenia się 2002
3. Rona C., Vailati F., Berardesca E., The cosmetic treatment of wrinkles, 2004

Oceń ten wpis.

Komentarze

  1. „Pierwszy z składników, których warto szukać w kremach na zmarszczki i cienie pod oczami to Halyoxl. ” –

    Pierwszy raz słyszę tą nazwę, to faktycznie tak dobry produkt?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *