Gdy starzejemy się nasza mądrość jest błogosławieństwem, ale te wszystkie drobne linie i zmarszczki są przekleństwem. Co masz zrobić, jeśli patrzysz w lustro i widzisz twarz 10 lat starszą niż się czujesz? Czy istnieje bezpieczny i skuteczny sposób, aby pozbyć się tych zmarszczek, nie wydając fortuny? Być może opcją jest skorzystać z zabiegów chirurgicznych, takich jak lifting lub coś podobnego do zastrzyków z botoksem, aby pozbyć się tych zmarszczek i odzyskać swoją młodzieńczą skórę i wygląd. Operacja jest zawsze ryzykowna, a zastrzyki z botoksu są kosztowne. Czy byłaś świadoma, że botoks działa poprzez paraliż mięśni twarzy, aby wygładzić skórę? Czy nie jest to trochę zbyt ekstremalne rozwiązanie dla Ciebie: sparaliżować swoją twarz tak, aby pozbyć się niektórych zmarszczek? Z pewnością nie jest to najbardziej bezpiecznym i skutecznym sposobem na zmniejszenia drobnych linii i zmarszczek na twarzy.

Na szczęście istnieje inny sposób: to krem na zmarszczki z botoksem.

Takie kremy pozwalają zmniejszyć oznaki starzenia bez uciekania się do zastrzyków czy kosztownej operacji. Antystarzeniowe kremy do pielęgnacji skóry są to kosmetyki, które są stosowane raz lub dwa razy dziennie w celu zmniejszenia i usuwania drobnych linii i zmarszczek.  Te kremy mogą zdziałać cuda i usunąć z twarzy wiele lat eliminując potrzebę zastrzyków botoksu.

Jak to działa?

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób krem do pielęgnacji skóry może usunąć zmarszczki, przyznam Ci że sekretem jest składnik o nazwie Heksapeptyd acetylo-3. Składnik ten zmniejsza widoczność zmarszczek na twarzy i po pewnym czasie nawet jest w stanie usunąć zmarszczki spowodowane starzeniem i uszkodzeniem słonecznym. Podobnie tak jak ta szkoda nie nastąpiła z dnia na dzień, tak samo te kremy z botoksem z biegiem czasu mogą poważnie zmniejszyć oznaki starzenia. W ten sposób można:

  • uniknąć kosztownych i potencjalnie
  • niebezpiecznych zastrzyków
  • stopniowo przywrócić młodzieńczy wygląd twarzy.

Jednak nie tylko toksyna jest w tym kremie – znajdziemy tam także i inne składniki anty starzeniowe, które potrafią leczyć szkody i przywrócić elastyczność skóry. Poza tym nawilżają  ją oraz chronią przed dalszym uszkodzeniem. Będą one nawet w stanie pomóc pozbyć się cieni i obrzęki pod oczami. Taki krem na zmarszczki z botoksem jest w stanie wyeliminować potrzebę stosowania wielu produktów. To pełna kuracja dla wszystkich skutków starzenia się skóry. Korzystając z takich kremów wydasz mniej gotówki z konta bankowego, a także spędzisz mniej czasu na samej pielęgnacji skóry.

To nie trik marketingowy –  krem na zmarszczki z botoksem to prawda! Zobacz w jaki sposób dobrać krem.

Bibliografia

1. Glaser D.A., Anti-aging products and cosmeceuticals, 2004
2. Roenigk H.H.Jr., Treatment of the Aging Face, 1995
3. Wydro D., Starzenie się skóry – aspekty genetyczne, fizjologiczne i patomorfologiczne, 2009

Oceń ten wpis.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *