Na całym świecie mężczyźni i kobiety martwią się o zmarszczki wokół oczy np. tzw kurze łapki i desperacko próbują pozbyć się tych ostrzegawczych oznak starzenia stosując krem przeciw zmarszczkom oczu. Wielu z nich próbowało już niejeden krem  pod oczy na zmarszczki i anty starzeniowe kremy, ale bez powodzenia. Nadszedł czas aby dowiedzieć się jak znaleźć najlepszy krem na zmarszczki koło oczu i pozbyć się ich na dobre.

Czy dobry krem na zmarszczki koło oczu w ogóle istnieje?

Mając na uwadze powyższe, prawdą jest, że tak naprawdę nie ma sposobu, aby pozbyć się  zmarszczek na zawsze. Jednak nie ma co się denerwować. Dobrą wiadomością jest to, że pojawienie się zmarszczek może być spowolnione i ograniczone. Pomaga osiągnąć to właśnie najlepszy krem na zmarszczki koło oczu (np. Richevon). Znalezienie dobrego kremu do oczu zmarszczek wymaga jednak pewnego wysiłku, aby dowiedzieć się czym charakteryzuje się najlepszy krem tego rodzaju.

W celu znalezienia najlepszego kremu trzeba dowiedzieć się, co jest najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Musisz zrozumieć, że nie każdy krem pod oczy przeciw zmarszczkom działa w ten sam sposób. Różne kremy przeciwzmarszczkowe adresowane są w kierunku różnych problemów, takich jak: kurze łapki, worki pod oczami czy cienie. Po zidentyfikowaniu problemu, trzeba zacząć szukać kremu, który może skutecznie wyeliminować właśnie Twój indywidualny problem. Znajdujemy się tutaj jednak na dość nieregulowanym rynku i dlatego trzeba po  nim stąpać ostrożnie, aby zachować bezpieczeństwo w decyzjach. Wskazane jest, aby zwrócić się z zapytaniem o najlepszy krem na zmarszczki koło oczu do dermatologa lub innego specjalisty.

Odpowiednie składniki, które czynią krem na zmarszczki najlepszym

Najważniejszym sposobem, aby znaleźć najlepszy krem do usuwania zmarszczek wokół oczu jest zawsze czytać listę składników. Nie wolno po prostu podejmować decyzji w oparciu o cenę. To, co jest w środku danego słoika jest o wiele ważniejsze  niż metka na etykiecie zewnętrznej. Najlepszy krem na zmarszczki pod oczy to ten, który ma mieszankę antyoksydantów, a także witamin. Obecnie retinol jest skutecznie używany do walki ze zmarszczkami wokół oczu, gdyż skutecznie zwalcza wolne rodniki, które są odpowiedzialne za spowodowanie zmarszczek. Innym kluczowym składnikiem jest kinetyna, który stymuluje produkcję kolagenu, a ten z kolei pomaga skórze w tym, by była nieustannie odpowiednio nawilżona i bardziej jędrna.

Najlepszym krem na zmarszczki to także ten zawierający kwasy alfa wodorotlenowe wraz z bogactwem naturalnych składników, takich jak:

  • olejek z winogron,
  • aloes,
  • wyciąg z zielonej herbaty.

Wszystkie są doskonałe dla zdrowia Twojej skóry. Pamiętaj, że najlepszy krem na zmarszczki koło oczu to taki, który łączy w sobie najlepsze składniki wyżej wymienione, bowiem tylko taki jest w stanie zaoferować maksymalne i trwałe rezultaty. Więc kluczem do znalezienia idealnego kremu jest włożyć trochę wysiłku w poszukiwanie i starannie wybrać sposób na głębokie zmarszczki wokół oczu.

Bibliografia

1. Kwak Y.J., Lee D.H., Kim N.M., Lee J.S., Screening and extraction condition of anti-skin aging elastase inhibitor from medicinal plants, 2005
2. Martini M., Kosmetologia i farmakologia skóry, 2007
3. Miczka A., Roślinne komórki macierzyste w kosmetykach, 2016

Oceń ten wpis.

Komentarze

  1. Zmarszczki koło oczu są bardzo problematyczne wg mnie, nie wiem, czy da się je usunąć tylko kremem przeciwzmarszczkowym …
    U mnie np. krem nie pomógł, musiałam pójść jeszcze na laseroterapię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *